Stoły naszej produkcji 0

Stoły i stoliki są jednym z naszych sztandarowych produktów. Specjalizujemy się w konstrukcjach klasycznych oraz wykonujemy elementy drewniane i fornirowane do stołów w nowoczesnej stylistyce, np. loftowych. 

    

Część modeli to produkty standardowe. Są to sprawdzone wzory i konstrukcje. Niektóre dostępne "od ręki", inne wymagają dłuższego czasu na wykonanie. 

Oferujemy też możliwość zaprojektowania i wykonania konstrukcji i wzorów indywidualnych. Tutaj są dostępne dwie opcje: zmiana wymiarów, rozwiązań konstrukcyjnych w oparciu o standardowe projekty lub wykonanie całkowicie nowego indywidualnego modelu. Proces ten przebiega wówczas w kilku etapach. W pierwszym zbieramy informacje o oczekiwaniach Klienta dotyczących: wymiarów, materiału, kolorystyki, kształtu i stylistyki. Następnie wykonujemy wstępne szkice do akceptacji oraz kalkulację. Po ostatecznym zaakceptowaniu budżetu oraz zaproponowanej wersji wykonujemy projekty końcowe wraz z wizualizacją. Staramy się by zaprezentowane rysunki jak najwierniej odzwierciedlały finalny mebel. 

   

 

   

Po zaakceptowaniu projektu, jeśli zachodzi taka konieczność wysyłamy zdjęcia lub próbki materiałów. Szczególnie w sytuacjach, gdy klientowi zależy na specyficznym usłojeniu lub dobraniu kolorystyki do istniejących mebli, wnętrza. Ostatni etap to wykonanie i dostawa. Staramy się dostarczać stoły własnym transportem. Dodatkowo z usługą złożenia i regulacji na miejscu. Korzystamy też z usług firm spedycyjnych. Zabezpieczona w skrzyni przesyłka dociera wówczas do Klienta w ciągu dwóch, trzech dni roboczych od wykonania. 

Podobnie przebiega proces zamówienia gdy wykonujemy inne meble niż stoły: komody, witryny, szafki nocne, szafki na buty, stoliki kawowe, biurka, itp. 

Jeśli jesteś zainteresowany/a tego typu usługami, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na pytania, pomożemy w dobraniu odpowiednich rozwiązań:

 tel. +48 85 715 78 42, kom. +48 602 343 777, shop@meble-stabart.plzamowienia@stabart.pl.

Dodatkowe materiały i informacje: www.stabart.plhttps://www.facebook.com/meble.fronty.stabart/ 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl