Meble szlachetnie wykonane 0

Po pierwsze natura

Do produkcji mebli wykorzystujemy przede wszystkim materiały naturalne: drewno, płytę stolarską, sklejkę, forniry. Tylko w niektórych przypadkach, ze względów konstrukcyjnych i technologicznych  stosujemy materiały drewnopochodne: płytę wiórową i MDF.  

                             

 

Wydobyć i pokazać to co niepowtarzalne w drewnie

Używamy najbardziej szlachetnych surowców. Posiadamy własne zaplecze do przygotowywania drewna, dzięki temu możemy wykorzystywać jego najlepsze walory. Stały kontakt z kilkoma dostawcami oklein, pozwala wybierać te najbardziej ciekawe wzorniczo.

                              

Podkreślić piękno drewna

W celu zagwarantowania wieloletniego użytkowania, montujemy akcesoria wiodących producentów na świecie.

Uchwyty, łączniki staramy się dobierać tak aby używane w nich surowce korelowały ze szlachetnością drewna. Wykonane zwykle ze stali nierdzewnej, mosiądzu, są dopełnieniem wzorniczym mebla. 

                             

 

Dbałość o wnętrze mebla

Dbamy również o to co niewidoczne. Skrzynki szuflad wykonujemy z drewna. Dodatkowym atutem i jednocześnie smaczkiem jest stosowane w szufladach połączenia na "jaskółczy ogon".

                             

 

Lakier, olej, wosk, natura - finał pracy ma znaczenie

Powierzchnię wykańczamy lakierami, woskami i olejami. Staramy się tak dobierać rodzaje produktów wykończeniowych, by podkreślić naturalne zalety drewna. Wszystkie posiadają atest do kontaktu z żywnością. Na życzenie klienta oraz w specjalnych edycjach i kolekcjach aplikujemy woski i oleje, które posiadają atest, jako nadające się do produkcji zabawek. 

                             

 

Dbałość o środowisko

Surowiec zakupujemy u dostawców posiadających certyfikaty FSC świadczące o tym, że pochodzą z miejsc objętych odpowiedzialną gospodarką surowcem drzewnym. 

                      

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl