Producenci
O firmie

Jesteśmy firmą produkującą elementy do mebli oraz meble. W obecnej formie istniejemy od 1990 roku. Jednakże tradycje produkcji meblowej kontynuowane są przez właściciela firmy Stanisława Perkowskiego od 1981 roku.

W pierwszym okresie istnienia, jako zakład rzemieślniczy wykonywaliśmy meble do sklepów sieci DESA, Art oraz odbiorców indywidualnych. Pod koniec lat osiemdziesiątych rozpoczęliśmy produkcję mebli na zamówienie.

W latach dziewięćdziesiątych zaczęliśmy oferować komponenty do mebli dla rozwijającego się w Polsce rynku salonów meblowych. Początkowo były to fronty, następnie listwy oraz płyty fornirowane. Obecnie współpracujemy z kilkuset firmami na terenie kraju oraz z kilkoma odbiorcami za granicą: w Anglii, Litwie , Białorusi, Szwecji, Łotwie, Danii.

Klika lat temu ponownie rozpoczęliśmy produkcję mebli wolno stojących na zamówienie. Na podstawie opracowywanych projektów powstały modele, które wdrożyliśmy do produkcji w krótkich seriach: komody, szafki nocne, półki, stoły, taborety, konsole, biurka. 

Nowoczesne podejście do procesów technologicznych zapewnia powtarzalność w naszych meblach, jednak nie jest to produkcja masowa. Dzięki temu żaden detal nie jest pozostawiony przypadkowi. 

Staramy się aby nasze meble miały ponadczasowe wzornictwo. Stosujemy w dużej mierze naturalne materiały: drewno, forniry, płyty stolarskie. Nasza kadra to zespół projektowo-technologiczny z minimum 15-letnim doświadczeniem, podobnie zespół produkcyjny. Dzięki temu oprócz mebli standardowych, oferujemy możliwość opracowania i wyprodukowania mebli wg indywidualnego projektu.

BĘDZIE NAM MIŁO, JEŻELI ZECHCESZ DOŁĄCZYĆ DO GRONA NASZYCH KLIENTÓW

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl