Czas realizacji zamówienia

1. Większość naszych produktów dostępna jest na zamówienie. Oznacza to, że nie utrzymujemy stanów magazynowych. Dlatego też czas realizacji zamówienia obejmuje wyprodukowanie, przygotowanie do wysyłki oraz dostawę produktu. Wiąże się to ze specyfiką oferty.  

 
2. Moment zawarcia umowy sprzedaży określony został w regulaminie niniejszego sklepu. 
 
3. Procedurę realizacji zamówienia rozpoczynamy w następnym dniu roboczym po dniu, w którym zamówienie zostało wysłane za pośrednictwem naszego sklepu. Pierwszym etapem jest potwierdzenie otrzymania zamówienia. W przypadku konieczności ustalenia dodatkowych szczegółów dotyczących produktu, oprócz potwierdzenia może być niezbędny z naszej strony kontakt telefoniczny lub mailowy. Zwykle przed kontaktem telefonicznym uprzedzamy Zamawiającego SMS-em lub mailowo, tak by rozmowa telefoniczna odbyła się w dogodnym czasie. 
 
4. Produkcję zamówionego towaru rozpoczynamy:
- w przypadku płatności przelewem: w następnym dniu roboczym po dniu zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie bankowym;
- w przypadku płatności online: w następnym dniu roboczym po dniu zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie bankowym;
- w przypadku płatności za pobraniem (ograniczenie kwotowe do 5000 zł) w następnym dniu roboczym po zawarciu umowy sprzedaży - patrz regulamin
UWAGA! Przy płatności przelewem internetowym czas rozpoczęcia produkcji i dostawy wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej. 
 
5. Po wyprodukowaniu towaru (zwykle około 7 dni roboczych przed przewidywanym dniem dostawy) informujemy Zamawiającego o tym fakcie oraz ustalamy końcowe szczegóły dotyczące dostawy (np. dzień, godzinę, formę rozładunku, w przypadku dodatkowych usług wniesienia, złożenia lub montażu - ich zakres i przewidywany czas trwania). Po tych ustaleniach, przygotowujemy produkt do transportu i dokładamy wszelkich starań by produkt dotarł do Zamawiającego zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.  
 
6. Niektóre produkty są prefabrykowane. W takim przypadku przy produkcie, w rubryce "dostępność" zapisana jest ilość sztuk danego produktu na magazynie. W takich przypadkach wysyłka jest wykonywana w krótszym czasie, określonym przy produkcie w rubryce "wysyłka w". 
UWAGA! W takich przypadkach, przy płatności przelewem internetowym czas otrzymania produktu wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej. 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl