Czas i koszty dostawy
Data aktualizacji 01-03-2017
1. Większość produktów dostępnych w naszym sklepie ma duże gabaryty i wagę. Z uwagi na to, sugerujemy realizację dostawy naszym transportem firmowym. Zapewnimy wówczas możliwość pomocy przy rozładunku towaru, wniesieniu do pomieszczenia. Wiąże się to z koniecznością ustalenia szczegółów dostawy:

- dnia i szacunkowych godzin

- ilości osób potrzebnych do pomocy przy rozładunku (po stronie Zamawiającego)

- dokładnej lokalizacji i szczegółów miejsca rozładunku oraz wniesienia towaru (np. piętro, wymiary przejść pomiędzy pomieszczeniami)

UWAGA! Usługi wniesienia do pomieszczeń mogą wiązać się z dodatkową opłatą (informacja przy opisie produktu) , której wysokość podawana jest Państwu przez nasz dział sprzedaży, po ustaleniu wszystkich szczegółów związanych z dostawą, wymienionych powyżej.

2. Część produktów wymaga złożenia. W związku z tym, w przypadku wyboru dostawy naszym transportem firmowym oferujemy taką usługę za dodatkową opłatą podaną przy informacji o produkcie. 

3. Część produktów wymaga montażu (mocowanie do ściany itp) . W związku z tym, w przypadku wyboru dostawy naszym transportem firmowym oferujemy taką usługę za dodatkową opłatą podaną w opisie produktu. 

4. Możecie Państwo również skorzystać z opcji transportu firmą spedycyjną. Korzystamy z usług firm dysponujących samochodami z windą, dzięki czemu jest ułatwiony rozładunek z samochodu. Jednak w przypadku wyboru takiego sposobu dostawy, nie zapewniamy możliwości usług wniesienia do pomieszczeń oraz złożenia, czy montażu. W związku z tym wszystkie te czynności są po stronie Zamawiającego. UWAGA! Kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki do pomieszczeń. 

5. Czas dostawy danego produktu podajemy przy produkcie w rubryce "wysyłka w".

6. Część produktów oferujemy wg indywidualnej specyfikacji. W przypadku takich produktów termin dostawy potwierdzamy mailem, po ustaleniu szczegółów dotyczących produktu. Oznaczenie takich produktów znajduje się w opisie danego produktu.

7. Koszty dostawy (bez usług dodatkowych) podajemy przy produkcie. 

8. Koszty dodatkowych usług ustalamy z Państwem indywidualnie w zależności od szczegółów dotyczących dostawy i zakresu usług (szczegóły w pkt. 1-3)

 

 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl